01. Безперервне вдосконалення

Це прагнення до поліпшення своїх навичок, знань, професійних і особистісних якостей. Це постійне навчання та обмін досвідом.

02. Якість

Ми виробляємо продукт, яким можна пишатися, і прагнемо до найвищої якості роботи, і найкращого результату. І це проявляється у всьому: і в роботі, і у взаєминах у колективі.

03. Результат

Головне — не процес, а результат. «Робити» і «зробити» — це різні поняття.

04. Повага

Ми визнаємо гідність особистості, професіоналізм і досягнення кожного співробітника компанії, незалежно від займаної посади. В основі взаємовідносин в компанії лежить принцип поваги до особистості: людина понад усе, відносячись до кожного довірливо, етично і чесно.

05. Відповідальність

Усвідомлення ступеня своєї значущості та вкладу в загальний результат компанії, прагнення доводити почате до кінця. При будь-яких обставинах ми відповідальні не тільки за результати своєї роботи, але і за свої слова і вчинки.

06. Командний дух

Драйв, енергія і пристрасть до улюбленої справи — це те, що ми сповідуємо, що дозволяє забути про слово «робота». Ми впевнені в тому, що найвищі результати досягаються тільки за рахунок злагодженої роботи всієї команди! Робота в команді передбачає право кожного на отримання підтримки та професійної допомоги і зобов’язує кожного надати таку допомогу

07. Соціальна відповідальність

Наш принцип — “Нам не все одно”. Ми беремо участь у розвитку рідного міста, підтримуємо благодійні та соціальні проекти.

Стань частиною Zagrava

Успішна IT компанія, яка має більше 10 років досвіду у ігровій індустрії.

Shopping Basket