01.

Для нас є надзвичайно важливим комфорт та здоровʼя наших працівників, тому усім їм ми пропонуємо:

— Медичне страхування не лише для співробітників, а і для їхніх дітей віком до 17 років;

— Безкоштовні сніданки, гарячі обіди та вечері, снеки, напої в офісі;

— Компенсація видатків на спорт;

02.

Ми цінуємо час кожного співробітника,  тому пропонуємо гнучкий графік роботи. Оскільки наш офіс відчинений 24/7, ви можете працювати за зручним для вас розкладом.

Для тих, хто працює віддалено, передбачена компенсація видатків на коворкінг та необхідні для роботи меблі.

 

03.

Ми поважаємо Законодавство України, тому пропонуємо виключно офіційне працевлаштування + білі зарплати (ніяких ФОП), а також 100% компенсацію лікарняного та щорічну оплачувану відпустку у 28 календарних днів.

04.

Навчатися необхідно протягом усього життя. Zagrava підтримує прагнення співробітників до саморозвитку і надає можливість відвідувати тренінги, курси та конференції з необхідних напрямків. Також у офісі компанії для усіх бажаючих проводяться безкоштовні курси англійської мови з професійними викладачами та найновішими навчальними посібниками.

05.

Офіс компанії максимально відповідає потребам співробітників. Поряд зі зручними і затишними робочими зонами, у нас передбачені кафетерій, де ви можете поспілкуватися з колегами за горнятком кави чи ароматного чаю, та ігрова кімната, де ви зможете відпочити та відволіктися у перервах між роботою. Також у нас є кухня, де нашим співробітникам подають гарячі страви тричі на день.

06.

Ми — спільнота людей, закоханих в свою роботу. Ми прагнемо, щоб кожен співробітник почував себе тут, як у родинному колі. Тут ви завжди можете знайти підтримку у найскладніших ситуаціях. Ви можете розраховувати на:

  • —  Консультації корпоративного психолога

Консультації корпоративного юриста

Матеріальну допомога у випадку смерті близького родича

—  Додаткова відпустка для сімейних цілей

 

07.

Заграва пропонує працевлаштування для співробітників з інших міст. Для них у нас передбачений “пакет з релокації”: компенсація вартості квитків та оренди квартири на випробувальний термін, і, звичайно, допомога з придбанням квитків та переїздом.

08.

Після старанної праці відпочивати потрібно не менш старанно:) Доказ тому – наші драйвові корпоративи та івенти. Ми плаваємо на байдарках, граємо рок на гітарах, співаємо пісні, саджаємо дерева, піднімаємося у гори, купаємося у фонтанах з серпантину, змагаємося у квестах та багато іншого.

Стань частиною Zagrava

Успішна IT компанія, яка має більше 10 років досвіду у ігровій індустрії.

Shopping Basket