01.

— Медичне страхування не лише для співробітників, а і для їхніх дітей віком до 18 років;

— Безкоштовні сніданки, гарячі обіди, снеки, напої;

— Компенсацію абонементу в спортзал у розмірі 50% від його вартості.

02.

Ми цінуємо час кожного співробітника,  тому пропонуємо гнучкий графік роботи. Оскільки наш офіс відчинений 24/7, ви можете працювати за зручним для вас розкладом.

03.

Ми поважаємо Законодавство України, тому пропонуємо виключно офіційне працевлаштування + білі зарплати (ніяких ФОП), а також 100% компенсацію лікарняного та щорічну оплачувану відпустку у 28 календарних днів.

04.

Навчатися необхідно протягом усього життя. Zagrava підтримує прагнення співробітників до саморозвитку і надає можливість відвідувати тренінги, курси та конференції з необхідних напрямків. Також у офісі компанії для усіх бажаючих проводяться безкоштовні курси англійської мови з професійними викладачами та найновішими навчальними посібниками.

05.

Офіс компанії максимально відповідає потребам співробітників. Поряд зі зручними і затишними робочими зонами, у нас передбачені кафетерій, де ви можете поспілкуватися з колегами за горнятком кави чи ароматного чаю, та ігрова кімната, де ви зможете відпочити та відволіктися у перервах між роботою. Також у нас є кухня, де нашим співробітникам подають здорові сніданки та повноцінні гарячі обіди.

06.

Ми — спільнота людей, закоханих в свою роботу. Ми прагнемо, щоб кожен співробітник почував себе тут, як у родинному колі. Тут ви завжди можете знайти підтримку у найскладніших ситуаціях.

07.

Заграва пропонує працевлаштування для співробітників з інших міст. Для них у нас передбачений “пакет з релокації”: компенсація вартості квитків та оренди квартири на випробувальний термін, і, звичайно, допомога з придбанням квитків та переїздом.

08.

Після старанної праці відпочивати потрібно не менш старанно:) Доказ тому – наші драйвові корпоративи та івенти. Ми плаваємо на байдарках, граємо рок на гітарах, співаємо пісні, саджаємо дерева, піднімаємося у гори, купаємося у фонтанах з серпантину, змагаємося у квестах та багато іншого.

Стань частиною Zagrava

Успішна IT компанія, яка має більше 10 років досвіду у ігровій індустрії.

Shopping Basket