Поради для художників, які хочуть працювати у геймдеві від Зоряни Радом’як, (Art Team Lead у Zagrava).
Вітаємо на творчому шляху, мандрівнику!
Якщо ти тільки починаєш своє становлення як художник — ось декілька порад, що можуть допомогти зорієнтуватися у цьому непростому світі.
Перш за все, грунтом, фундаментом, базою стануть художні академічні основи.
“Проте я хочу малювати стилізованих персонажів, навіщо мені вчитись будувати голову Сократа?” — міг би сказати хтось з вас, проте це справді важливо.
Абсолютно будь-яка стилістика базується на класичних академічних основах, навіть абстракція, тому так, перш ніж малювати чібіків з улюбленого аніме, варто вивчити пластичну анатомію. Звісно ж, найкраще навчатися з викладачем, але якщо ж для художньої школи чи університету ти не підходиш за віком – можна знайти курси вечірнього рисунку для дорослих, чи займатися з художником як з репетитором.
Якщо в твоєму оточені вже є художники — не соромся просити
у них поради. І, звісно, не забувай про самоосвіту. Пропоную тобі
невеличку добірку ресурсів, які допомогли особисто мені:
КНИГИ:
“The Complete Guide to Anatomy for Artists & Illustrators: Drawing the Human Form”
“Колір і світло”
“Наука дизайну та форми” + “Мистецтво кольору”
YouTube:
Інші ресурси:
schoolism.com
wingfox.com
Якщо ж ти не геть початківець і зараз на шляху до своєї
першої роботи в геймдеві — ось, що варто мати на увазі:
- Уважно вивчи роботи та стилістику компаній чи студій, в які ти хочеш потрапити
- Визнач для себе, який тип роботи тобі більше подобається: створювати концепти персонажів, ілюстрації, об’єкти в ізометрії чи, можливо, іконки або фішки матч-3)
- Відповідно до цього, створи кілька робіт в обраних напрямках і стилістиках для свого портфоліо
- Важливо, щоб у твоєму портфоліо простежувався один стиль чи певний тип робіт, оскільки сильне різноманіття може спантеличити рекрутерів.
- Будь готовим виконати тестове завдання, і навіть наполягай на ньому, якщо тобі відмовляють через невідповідність твого портфоліо до необхідної стилістики проекту.
ПЛЮС: Варіант курсу для тебе:
“КОНЦЕПТ- ХУДОЖНИК. СТАРТ У GAMEDEV“ на skvot.io
Навіть якщо тобі здається, що життя художника — біль (а тобі не здається), то це не привід здаватися, адже творчий поклик вартий усіх зусиль. Ти обрав створювати прекрасне, тому впевнено іди цим шляхом! Багато малюй, пробуй різні стилі, різні техніки, копіюй вподобані тобою роботи (головне — не видавати їх за свої власні ;). На жаль чи на щастя, кнопки “Зробити красиво” в жодному графічному редакторі не існує, і все приходить через практику. Вір у себе, практикуйся і все обов’язково вийде! Fighting!
Add a Comment