Історіякомпанії

В лютому 2010 ми створили власну компанію, яку назвали Zagrava Games. Випуск першої гри — Chronicles of Albian: The Magic Convention.

Світ побачили одразу дві гри — Tales of Lagoona: Orphans of the Ocean та Vesuvia.

Наша Chronicles of Albian отримала “друге дихання”. Ми створили її продовження – Chronicles of Albian 2: The Wizbury School of Magic. Відбувся наш перший спільний cost-sharing проект з Playrix – The Path Of Hercules.

Tales of Lagoona також виявився вдалим проектом. Тому ми випустили V 2.0 — Tales of Lagoona 2: Peril at Poseidon Park.

Компанія працює над flash-версією гри Mahjong Memoirs.

Цей рік став роком вдосконалення компанії в цілому та професійних навичок кожного з працівників. Початок плідної роботи із MobiGrow.

Гра SilverTale стала головним нашим досягненням цього року.

Надихнувшись проектами у стилі “знайди вихід”, Zagrava випустила перший свій Escape під назвою “Escape: Mission Impassable”.

Остання наша власна робота — гра Greedy Bunnies. Унікальність гри – механіка Match2.

Початок партнерства з Playrix. За цей рік до нашої команди приєднались десятки нових працівників. Цей рік став ключовим в подальшому розвитку нашої компанії.

Робота над провідними світовими проєктами та розробка нового хіта!

НАШІЦінності

Ми цінуємо неформальну дружню атмосферу, довіру та взаємодопомогу. В основі робочих стосунків всередині компанії – етика та чесність. Усе це дозволяє нам тримати найвищий рівень якості роботи та кінцевого продукту, чим ми надзвичайно пишаємося.

НАШІпереваги

Без хорошої команди професіоналів-однодумців будь-яка ідея лишається всього лише набором слів, а ІТ компанія перетворюється на склад комп’ютерів. Саме люди роблять мрії матеріальними, оживляють їх, приносячи в цей світ трохи магії.