drone_blog

Благодійність: Як ми підтримуємо наших захисників

Березень та квітень стали для нашої команди місяцями максимальної продуктивності. Поки ми працюємо над світовими хітами, не забуваємо і про благодійність, та активно підтримуємо захисників України.

Як ми допомагали у березні та квітні:

  • Закупили FPV-дрони: Завдяки зусиллям наших працівників, у березні ми успішно придбали партію FPV-дронів. Уже у квітні вони вирушили на допомогу 17-й ОТБР.

  • Надали ноутбуки для навчання операторів FPV-дронів: Ми передали три ноутбуки для навчання майбутніх пілотів-операторів FPV-дронів. Віримо, що кожна їхня майбутня місія буде успішною.

  • Зібрали кошти на бус для військової частини: Разом ми зібрали достатньо коштів, щоб придбати бус для військової частини А3508. Це покращить мобільність та оперативність наших захисників.

  • Радіостанції для підрозділу: Закупили 10 радіостанцій для підрозділу нашого колеги, щоб забезпечити надійний зв’язок на полі бою.

  • Комплект коліс для розвідників: Передали комплект коліс для розвідників у Запорізьку область.

  • Антена-підсилювач для аеророзвідки: посилили можливості аеророзвідки, передавши антену-підсилювач одному з підрозділів.

 

Коли маєш команду мрії, можна одночасно розвивати світові хіти та підтримувати наших військових. Завдяки спільним зусиллям будемо продовжувати робити ще більше добрих справ для тих, хто захищає наші кордони.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *