заграва Playrix

Співпраця з Playrix

Playrix – міжнародна компанія з центральним офісом у м. Дублін (Ірландія), що має працівників у 22 країнах та входить у п’ятірку найбільших мобільних розробників світу.

Серед топових продуктів – Township, Fishdom, Gardenscapes, Homescapes, Wildscapes. В ці ігри щодня грає кілька мільйонів людей в усьому світі.

Playrix і Заграву зв’язують давні ділові стосунки, а тепер ірландська компанія вирішила вивести цю співпрацю на новий рівень, і це – неабияке досягнення, говорить директор студії Zagrava Games Олексій Михасюк:

Олексій Михасюк - директор (CEO)
Олексій Михасюк - директор (CEO)

– Це дуже хороший показник, тому що ми – відносно невелика компанія з провінційного містечка, але своєю якістю роботи ми відповідаємо вимогам гіганта, який готовий вкладати сюди гроші і працювати з нами.

Всі IT-компанії – це компанії з величезною додатковою вартістю. Ми створюємо класний продукт власними руками і мозком. Ми не використовуємо надра, ми не забруднюємо навколишнє середовище. 

заграва офіс

Про масштаби рівненської компанії свідчить і те, що лише поточного року Zagrava уже сплатила 4,5 мільйона гривень податків до міського бюджету.

– Для міста Рівне, я вважаю, це чудовий приклад того, як можна заробляти хороші гроші та мати європейські умови праці вдома.

Чому ми багато працюємо з молоддю (школами і студентами НУВГП) – ми намагаємося донести, що для того, щоб достойно жити, не треба їхати вчитися в Польщу, не треба виїжджати за кордон. Це все можна зробити тут. У нас працює молодь з 1 курсу, – каже Олексій Михасюк.

заграва офіс

Тим паче, що зі злиттям з ірландцями рівненська IT-фірма планує збільшити штат вдвічі. Зараз у Zagrava – 60 працівників не лише з Рівного. На розгляді керівництва резюме претендентів навіть з Києва, Львова та Харкова.

У нашому місті Zagrava працює майже 10 років. За цей час команда розробила близько 50 мобільних та комп’ютерних ігор.

Це одна з небагатьох IT-фірм, діяльність якої абсолютно офіційна, з офіційним працевлаштуванням, «білою» зарплатою, і повним соцпакетом для своїх працівників.

Відкриття нового офісу компанії у Рівному відбудеться завтра.

Більше новин про вакансії, розробки та соціальні проєкти Zagrava знайдете на сторінках у Facebook та Instagram.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *